Czas trwania: 1 godzina
Tematyka: Zarządzanie zespołami i projektami / Przywództwo i praca z zespołem

Presja, zmiana, odpowiedzialność - jak psychicznie „ogarniać” rolę managera

Bycie managerem to nie tylko decyzje, wyniki czy zadania. To codzienne bycie „pomiędzy” - pomiędzy oczekiwaniami organizacji a potrzebami zespołu, pomiędzy presją a odpowiedzialnością, pomiędzy tym, co pilne a tym, co naprawdę ważne. W świecie ciągłych zmian i wysokich wymagań coraz częściej wygrywają nie ci, którzy wiedzą więcej, ale ci, potrafiący zachować spokój, jasność myślenia oraz wpływ, nawet w trudnych momentach.

Podczas naszego spotkania porozmawiamy o tym, jak presja i ciągła zmiana wpływają na sposób myślenia, a także decyzje managera. Pokażę Ci, jakie reakcje w trudnych sytuacjach najbardziej obciążają psychicznie liderów. Wykonasz krótką autodiagnozę, pomagającą ocenić Twój obecny poziom odporności psychicznej. Poznasz proste, ale skuteczne sposoby na odzyskanie poczucia kontroli i wpływu. Zapraszam!

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

Prowadzący:

Katarzyna Pawłowska

Coach, mentor liderów Katarzyna Pawłowska

Absolwentka pedagogiki i psychologii pozytywnej, Associate Certified Coach ICF, mentorka i trenerka liderów. Ekspertka w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych, budowaniu autentycznego przywództwa i wzmacnianiu odporności psychicznej. Prowadząc warsztaty dzieli się 26-letnim doświadczeniem liderskim w Mc Donald’s Polska i IKEA Retail Sp. z o.o. Wie, jak tworzyć zespoły, których siłą jest różnorodność, wspólne wartości i wspólna praca; jak je prowadzić „po ludzku” gdzie fundamentem jest zaufanie i ciągły rozwój.

Uwielbia być między ludźmi, między grupami i zespołami. Od kilku lat w 100% zajmuje się swoją pasją: wspieraniu innych w rozwoju i budowaniu pozytywnych organizacji - bo wszystko zaczyna się od ludzi.