Jak opowiadać o swoich doświadczeniach?
Czyli jak się chwalić! Podstawową zasadą jest to, że jeżeli sami się nie pochwalimy, to nikt nas nie pochwali. Porozmawiamy sobie o tym, jak opowiadać, by słuchacze cały czas utrzymywali zainteresowanie - w jaki sposób robić to naturalnie i nie brzmieć jak ktoś, kto pragnie uznania?
Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
Prowadzący:
Prawnik, specjalista ds. kontaktu z mediami Dominik Mazur
Z wykształcenia prawnik, specjalista ds. kontaktów z mediami. W przeszłości wiceprezes w jednym z największych polskich think tanków - Fundacji Republikańskiej. Prowadzi Warsztaty Retoryczne od 8 lat. Pracował haji członek zespołów negocjacyjnych (Zespół Negocjacyjny ds. Offsetowych, negocjacje z Komisją Europejską w sprawie pomocy publicznej dla PLL LOT), pisał ustawy jako prawnik legislator w Sejmie, inicjował i koordynował kilkanaście projektów analitycznych (w tym “Kierunki Promocji Polski dla MSZ, “Wolność słowa w Internecie” we współpracy z Google Polska i wiele innych). Prowadził szkolenia medialne dla Mediatorów oraz okazjonalnie współpracował z TedX Warsaw. Realizował również szkolenia dla różnych branży, od prawników i sędziów, poprzez IT, HR, do kandydatów na stanowiska publiczne oraz przedsiębiorców.