Dodatkowy urlop i dodatkowe dni wolne od pracy dla pracownika niepełnosprawnego - ustalanie prawa i rozliczanie
W trakcie spotkania omówione zostanie zagadnienie nabywania i utraty prawa do dodatkowego urlopu, zasady korzystania z dodatkowych dni wolnych na rehabilitację oraz jak prawidłowo rozliczyć te nieobecności na listach płac.
Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
Prowadzący:
Ekspert ds. wynagrodzeń Agnieszka Łapińska
Praktyk - od ponad 10 lat prowadzi szkolenia i doradza firmom oraz biurom rachunkowym, w zakresie polityki zatrudnienia i wynagradzania. Autorka stacjonarnych i elearningowych kursów i szkoleń z tematyki kadr i płac. Przeprowadziła ponad 3000 godzin szkoleniowych, przeszkoliła ponad 4000 osób.
W swoich szkoleniach pokazuje jak teorię przekuć na praktykę.
Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowej Psychologii w Zarządzaniu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.