Masz pytania? Zadzwoń 42 235 30 40 (8.00 – 15.00)

Zapisz się na bezpłatny Live Meeting

Prowadzący:
Sebastian
Godziszewski
Specjalista ds. IT
Sebastian Godziszewski
27.02.2024 g. 10:00
Excel w dziale kadr. Praktyczne triki i techniki ułatwiające pracę.

Program Microsoft Excel ma powszechne i bardzo szerokie zastosowanie w działach kadr i płac. Posiadając praktyczne umiejętności w posługiwaniu się jego funkcjonalnościami możesz znacząco poprawić efektywność codziennej pracy z danymi.

Zapraszamy na Live Meeting, podczas którego poznasz rozwiązania możliwe do zastosowania przy pracy w Excelu niemalże natychmiast. Skupimy się na trikach i technikach pozwalających zwiększyć dokładność użytkowania tego programu. Narzędzia: tekst jako kolumny, poprawność danych czy formatowanie warunkowe to tylko kilka z nich. Na spotkaniu poruszymy również temat sztucznej inteligencji, która często nie tylko fascynuje, ale przede wszystkim przyspiesza oraz ułatwia pracę użytkownikom Excela.

Zagadnienia omówione podczas naszego Live Meetingu z pewnością zainteresują pracowników działów kadr, ale ich uniwersalność bez wątpienia przyda się każdemu, kto ma do czynienia z Excelem zarówno na co dzień, jak i „od święta”.

Pracujesz w księgowości lub w kadrach? Prowadzisz własną firmę, a może zarządzasz zespołem odpowiedzialnym za kwestie podatkowe czy rozliczenia z pracownikami?
Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć na naszych bezpłatnych spotkaniach online z ekspertami. Serdecznie zapraszamy.

Organizatorem wydarzeń jest Polskie Centrum Kadrowo-PłacoweExpert4you – platforma szkoleniowa działająca w modelu subskrypcyjnym z nielimitowanym dostępem do szkoleń online z zakresu m.in.: podatków, księgowości, kadr i płac.

Zaloguj się!