Strefa personalna
Czas trwania: 4 godziny
Tematyka: Zarządzanie i rozwój

Perfekcjonizm, czyli prawie idealnie wykańczam siebie i innych

Szkolenia managerskie

Zdrowy i niezdrowy Perfekcjonizm - czy wiesz jaka jest różnica?

Czy wiesz, gdzie przebiega cienka czerwona linia pomiędzy tym co Cię wspiera a tym co podcina skrzydła i zżera Twój czas?

Wiele osób lubi o sobie myśleć: jestem taka/taki skrupulatna/ny, dokładna/ny, pedantyczna/ny. To mój atut.

Owszem, wszystko jest ok - dopóki jesteś po „dobrej stronie Mocy”.

Szczegółowość i drobiazgowość to jedno a perfekcjonizm to już coś więcej. To taki stan umysłu, który popycha Cię w kontrolę i nie daje spokoju. To wieczne niezadowolenie - z siebie, z innych. A najsmutniejsze jest to, że najczęściej nie jesteśmy świadomi, że słowo "perfekcjonizm" to o nas.

Wiem, coś o tym, bo sama się z niego leczyłam. Też nie byłam świadoma. Jednak przeszłam tę drogę i odzyskałam radość życia.

I o tym m.in. opowiem podczas szkolenia.

Moją intencją jest, aby każdy zrozumiał co leży u jego podstaw, czyli jaka jest geneza perfekcjonizmu. Zrozumienie, czyli świadomość może rozpocząć proces zmiany, „zdrowienia”.

Dobra wiadomość jest taka: Z tego się wychodzi!

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na pytanie: Od czego zacząć „leczenie” tej przypadłości? - to zapraszam Cię na szkolenie.

Korzyści:

  • Zrozumiesz jakie myśli i emocje kryją się pod postawą Perfekcjonisty.
  • Poznasz kluczowe pułapki myślenia oraz mechanizmy obronne, które utrwalają Perfekcjonizm (Idealna Matka i Żona, Ręka na pulsie, Wszystko albo nic, Cele sufitowe, Nie mam czasu i wiele innych).
  • Pokażę Ci, jak się przygotować do zmiany nawyków tak by odzyskać czas, spokój wewnętrzny i radość życia.
  • Opowiem Ci historie i przykłady moich klientów, którzy opanowali sztukę odpuszczania i przeszli na „dobrą stronę mocy”.

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

1. Skąd on się w ogóle bierze i dlaczego ja?

2. Różnice pomiędzy zdrowym a niezdrowym perfekcjonizmem.

3. Objawy niezdrowego perfekcjonizmu, czyli co Ci podcina skrzydła - różne case study w pracy i w życiu.

4. Narzędzia i techniki pomocne w procesie odpuszczania perfekcjonizmu.

Prowadzący:

Tatiana Galińska

Tatiana Galińska

Mentor, Coach i Trener Biznesu, Mistrzyni Linkedin by Forbes Women 2022. Od 15 lat wspiera menedżerów oraz właścicieli biznesów w ich rozwoju osobistym i inwestowaniu w siebie, w myśl zasady, że ludzie przychodzą do firmy czy marki, ale odchodzą od szefów.

W swojej pracy wykorzystuje autorską metodę opartą na holistycznym podejściu do człowieka. Skupia się w dużej mierze na emocjach, będących cechą każdego człowieka, który z kolei jest podstawowym elementem każdej firmy.

Własny biznes rozwinęła w dużej mierze poprzez samorozwój i nabycie kompetencji miękkich. Wykorzystuje swoje doświadczenie w szkoleniu osób chcących odnieść sukces oraz skutecznie prowadzić i rozwijać swoje działalności i markę osobistą. W ostatnich latach prowadziła autorskie warsztaty dla menedżerów dotyczące trudnych emocji w szeroko pojętym biznesie.