Strefa personalna
Czas trwania: 4 godziny
Tematyka: Rozwój osobisty

Moc kobiety

Pracując z kobietami obserwuję jak często my kobiety stajemy sobie same na drodze do rozwoju. Brakuje nam pewności siebie, chcemy coś zmienić, ale brakuje nam odwagi, często jesteśmy przepracowane i zmęczone, bo „inni są ważniejsi”, bo „muszę być na 100%”, bo „nie jestem wystarczająco dobrą mamą, partnerką, managerką czy pracownikiem”. Doskonale to rozumiem. Jestem matką dwójki dzieci i od zawsze byłam aktywna zawodowo. Przeszłam swoją życiową transformację i wiem jak wiele zależy od nas. Trochę czasu zajęło mi, żeby zrozumieć, że ja w tym wszystkim jestem równie ważna. Nauczyłam się realizować swoje potencjały i wykorzystywać swoją wewnętrzną moc. Moja historia i historie moich klientek pokazują, że jest to możliwe. I o tym jest to szkolenie, na które serdecznie zapraszam.

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

  1. Wpływ przekonań i stereotypów dotyczących roli kobiet, a także mechanizmów psychologicznych na nasze życie i codzienne decyzje.
  2. Zdefiniowanie ról życiowych, źródeł energii, a także poznanie narzędzi do budowania swojej pewności siebie i sprawczości.
  3. Sposoby na wykorzystanie swoich kobiecych potencjałów.
  4. Zdefiniowanie priorytetów życiowych i biznesowych, a także poznanie metod na korzystanie ze swojej wewnętrznej mocy.

Prowadzący:

Izabela Janowska

Izabela Janowska


Od kilku lat pracuje jako coach kognitywny, trenerka, facylitatorka i mentorka. Przez 15 lat była członkiem zarządu i Dyrektorem Działu Obsługi Klienta w agencji public relations. Posiada talent do odkrywania potencjałów. Stwarza przestrzeń do tego, żeby zarówno osoby indywidualne, jak i zespoły mogły wzrastać i rozwijać się. Wspiera managerów w budowaniu świadomości i zarządzaniu przez empatię. Pomaga w budowaniu zdrowych relacji i w tworzeniu przyjaznych środowisk pracy. Pasjonuje się komunikacją międzyludzką, psychologią i rozwojem osobistym. Wierzy, że dbałość o nasze zdrowie psychiczne, jest równie ważna jak fizyczne. Stara się inspirować do rozwoju w tych obszarach.