Czas trwania: 4 godziny
Tematyka: Rozwój osobisty

Kobiecy dobrostan

Często słyszę od kobiet - „Wracam do domu i nie mam siły na nic, ani dla dzieci, ani dla męża. Już nie mówiąc o sobie.”; „Zapominamy często o sobie, jesteśmy jak typowa „Polska mama” – obowiązki ponad wszystko.” „Chciałabym się nauczyć, jak się nie zatracić w codziennych obowiązkach, żeby budować balans pomiędzy rozwojem a życiem prywatnym.”
W teorii jesteśmy świetne. Wiemy, że mamy odpoczywać, że mamy zadbać o siebie, ale z wielu powodów tego nie robimy. Kluczowe jest jak tę teorię wprowadzić w życie. Bo nasz kobiecy dobrostan, spokój i wewnętrzna równowaga są najważniejsze. Bez tego nie będziemy w stanie ani pracować, ani kontrolować życia prywatnego.
I o tym jest ten warsztat, czyli jak małymi krokami wprowadzać zmiany do swojego życia, jak na co dzień czuć się lepiej, być bardziej szczęśliwą i spełnioną, a także jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

  1. Czym jest kobiecy dobrostan, równowaga wewnętrzna i dlaczego jest nam tak trudno to osiągnąć.
  2. Sprawdzone narzędzia i strategie jak wprowadzić więcej spokoju i balansu do swojego życia.
  3. Jak budować odporność psychiczną.
  4. Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i jak skutecznie obniżać stres, rozbrajać lęki i niepokoje.

Prowadzący:

Izabela Janowska

Izabela Janowska


Od kilku lat pracuje jako coach kognitywny, trenerka, facylitatorka i mentorka. Przez 15 lat była członkiem zarządu i Dyrektorem Działu Obsługi Klienta w agencji public relations. Posiada talent do odkrywania potencjałów. Stwarza przestrzeń do tego, żeby zarówno osoby indywidualne, jak i zespoły mogły wzrastać i rozwijać się. Wspiera managerów w budowaniu świadomości i zarządzaniu przez empatię. Pomaga w budowaniu zdrowych relacji i w tworzeniu przyjaznych środowisk pracy. Pasjonuje się komunikacją międzyludzką, psychologią i rozwojem osobistym. Wierzy, że dbałość o nasze zdrowie psychiczne, jest równie ważna jak fizyczne. Stara się inspirować do rozwoju w tych obszarach.