Czas trwania: 4 godziny
Tematyka: Rozwój osobisty

Empatyczna Liderka

Kiedy byłam młodą managerką liczyły się dla mnie głównie cele, zadania i klienci. Moja uwaga oparta była na zarządzaniu ludźmi, przede wszystkim w zakresie projektów. Kiedy zaczęłam się rozwijać, skupiłam się maksymalnie na ludziach, to oni byli priorytetem i ich potrzeby. Dopiero po jakimś czasie udało mi się osiągnąć równowagę w tych dwóch obszarach. Naturalna moc kobiety to wrażliwość, empatia, troska i dbanie o innych. W czasach, kiedy coraz bardziej potrzebujemy zdrowych, autentycznych, wspierających relacji, zarówno w pracy, jak i w życiu, rozwój tych kompetencji staje się niezbędny. Jak wykorzystać te kompetencje, żeby stały się naszą siłą w codziennym działaniu. Jak w tym wszystkim zadbać o siebie i budować równorzędne relacje, które zaspokoją zarówno potrzeby moje, jak i innych. Jak znaleźć równowagę pomiędzy realizacją celów a empatycznym wsparciem. O tym jest właśnie to szkolenie.

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

  1. Wpływ przekonań, stereotypów dotyczących roli kobiet liderek na nasze życie prywatne i biznesowe.
  2. Czym jest empatia i jakie kompetencje powinna posiadać współczesna liderka.
  3. Jak budować zaufanie, autorytet i rozwijać potencjały pracowników.
  4. Jak stawiać granice, udzielać informacji zawrotnej i komunikować swoje potrzeby, żeby budować zdrowe, równorzędne relacje w zespole.
  5. Jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami i jak zadbać o siebie i swój dobrostan jako liderki.

Prowadzący:

Izabela Janowska

Izabela Janowska


Od kilku lat pracuje jako coach kognitywny, trenerka, facylitatorka i mentorka. Przez 15 lat była członkiem zarządu i Dyrektorem Działu Obsługi Klienta w agencji public relations. Posiada talent do odkrywania potencjałów. Stwarza przestrzeń do tego, żeby zarówno osoby indywidualne, jak i zespoły mogły wzrastać i rozwijać się. Wspiera managerów w budowaniu świadomości i zarządzaniu przez empatię. Pomaga w budowaniu zdrowych relacji i w tworzeniu przyjaznych środowisk pracy. Pasjonuje się komunikacją międzyludzką, psychologią i rozwojem osobistym. Wierzy, że dbałość o nasze zdrowie psychiczne, jest równie ważna jak fizyczne. Stara się inspirować do rozwoju w tych obszarach.