Masz pytania? Zadzwoń 42 235 30 40 (8.00 – 15.00)

Platforma e-learningowa
i szkoleniowa online.
Podatki, księgowość, kadry i płace.

szkolenia online

Szkolenia online

live meeting

Live Meetingi

konsultacje eksperckie

Konsultacje eksperckie

20

lat doświadczenia
w branży szkoleniowej

150

szkoleń realizowanych
miesięcznie

120 000

minut indywidualnych
konsultacji eksperckich

4 500

aktywnych użytkowników
platformy expert4you.pl

Specjalistyczna wiedza podatkowo-księgowa
i kadrowo-płacowa dostępna w innowacyjnej formule

Szkolenia online

Szkolenia online

Platforma Expert4you to nielimitowany dostęp do szkoleń księgowo-podatkowych i kadrowo-płacowych na żywo. Po zakupie danego pakietu, wystarczy wybrać szkolenie z interesującej Cię tematyki i zarejestrować swój udział. Każde szkolenie oferujemy w różnych terminach. W trakcie szkoleń możesz zadawać naszym ekspertom pytania zarówno głosowo, jak i w formie czatu.

Szkolenia prowadzone są przez ekspertów związanych z tematyką kadr, płac, księgowości i podatków.
Co miesiąc masz do wyboru ponad 100 terminów szkoleń. Lista jest na bieżąco aktualizowana i dostępna w panelu Klienta. Pełną listę szkoleń możesz sprawdzić już teraz na stronie Oferta szkoleń.

Live meetings

Live Meetingi

Oferowane przez Expert4you spotkania na żywo w formie Live Meetingów dostarczą Ci bieżącej wiedzy o zmianach w przepisach. Wszystko po to, aby ułatwić interpretację zmian prawnych. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji kilkanaście razy w tygodniu, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Nielimitowany dostęp do Live Meetingów uzyskasz po zamówieniu dowolnego pakietu Expert4you .

Live Meetingi powstały, aby rozwiązać problemy generowane bieżącymi zmianami w prawie. Ta forma spotkań z ekspertami gwarantuje bezpieczeństwo przy podejmowaniu decyzji biznesowych, a najnowsze modyfikacje i interpretacje przepisów już nigdy Cię nie zaskoczą.

Konsultacje eksperckie

Konsultacje eksperckie

Potrzebujesz indywidualnych konsultacji, aby przedstawić problem dotyczący Twojej firmy? Każdy pakiet Expert4you zapewni Ci możliwość bezpośrednich rozmów telefonicznych z naszymi ekspertami z zakresu prawa pracy, podatków czy księgowości – w zależności od Twoich potrzeb. Wystarczy, że zapiszesz się na konsultacje w wybranym terminie, a ekspert sam oddzwoni do Ciebie.

Niewykorzystany w ramach danej konsultacji pakiet minut pozostaje do Twojej dyspozycji do końca okresu, w którym wygasa dostęp do platformy Expert4you. Liczba minut, którą masz do dyspozycji, zależna jest od wybranego pakietu. Maksymalnie możesz uzyskać 60 minut konsultacji z ekspertami.

Expert4you to więcej niż platforma
szkoleniowa – u nas eksperci są zawsze do Twojej dyspozycji

  • Otrzymujesz nielimitowany dostęp do platformy szkoleniowej
  • Co miesiąc dziesiątki nowych szkoleń online na żywo i Live Meetingów
  • Eksperci odpowiadają na Twoje pytania w ramach każdej oferowanej formy zdobywania wiedzy: szkoleń online, Live Meetingów oraz indywidualnych konsultacji telefonicznych
  • Zyskujesz pewność i spokój w codziennej pracy
  • Potrzebne informacje masz zawsze na wyciągnięcie ręki – bez wyjazdów w delegacje i tracenia cennego czasu
  • Nie mogłaś/eś wziąć udziału w wydarzeniu na żywo? Nic straconego – Baza wiedzy Expert4you jest do twojej dyspozycji 24 h/7. Znajdziesz w niej setki zarejestrowanych szkoleń online i Live Meetingów, do których możesz powracać dowolną ilość razy

Życie księgowych i kadrowych jeszcze nigdy nie było tak proste!

Aktualne Live Meetingi

Prowadzący:
Michał
Krawczyk
Ekspert podatkowy
Michał Krawczyk
07.12.2022 g. 09:00
Faktury RR - zakup od rolnika ryczałtowego - rozliczenie podatku należnego i naliczonego

Zdarza się, że podatnicy dokonują zakupów niektórych towarów lub usług od rolnika ryczałtowego. Takie nabycie musi zostać udokumentowane fakturą RR. Dochodzi wówczas do specyficznego rozliczenia podatku VAT przez nabywcę. Jakie są zasady wykazania oraz odliczenia podatku VAT w takich przypadkach? Jeżeli interesuje Państwa to zagadnienie - zapraszamy!

Prowadząca:
Anna
Strojwąs
Continuous Improvement Manager
Anna Strojwąs
07.12.2022 g. 10:00
Lider w obliczu zespołu, który doświadczył mobbinguLive meeting managerski

Jak odbudować poczucie bezpieczeństwa u pracownika, który doznał mobbingu? Czy zespół, który był nękany, może stać się zespołem silnym i efektywnym? Na ile lider w takiej sytuacji musi być wyrozumiały, a kiedy powinien stawiać granice? Jak nie stracić wartościowego pracownika, który wyczerpał swoje zaufanie do organizacji? Porozmawiajmy o przywództwie w takim zespole.

Prowadzący:
Sebastian
Godziszewski
Specjalista ds. IT
Sebastian Godziszewski
08.12.2022 g. 09:00
Microsoft Word: tworzymy dynamiczny wzór certyfikatu - część II (eksport do osobnych plików)

To wydarzenie jest kontynuacją pierwszej części dotyczącej tworzenia dynamicznego certyfikatu. Biorąc udział w tym spotkaniu dowiemy się, jak w programie Word zarejestrować makro, które zapisuje plik do formatu PDF. Kod taki zostanie następnie wzbogacony o pętlę, pozwalającą na zapisanie każdego certyfikatu do osobnego pliku z rozszerzeniem PDF.

Prowadzący:
Tomasz
Gulak
Trener, Coach, przedsiębiorca
Tomasz Gulak
08.12.2022 g. 10:00
Najczęstsze błędy managera - czyli co robić, żeby się nie udałoLive meeting managerski

Największą barierą rozwojową w polskich firmach jest brak kompetentnych i dobrze przygotowanych do zawodu managerów. W ostatniej dekadzie aż 40% managerów nie sprawdzała się na swoich stanowiskach i była zwalniana w pierwszych 18 miesiącach pracy. Są to informacje, które można znaleźć w Internecie. Prawdą jest, że wielu managerów piastuje tę funkcję dzięki m.in. odpowiednio długiemu stażowi pracy, a nie predyspozycjom przywódczym. Sprawdź, jakie są najczęstsze błędy managerów i zobacz, w jaki sposób mogą one sabotować Twoje działania.

Prowadzący:
Dariusz
Suchorowski
Ekspert z zakresu ubezpieczeń społecznych
Dariusz Suchorowski
09.12.2022 g. 09:00
Zasady korygowania dokumentów rozliczeniowych do ZUS

Od 1 stycznia 2022 r. wprowadzono przepisy mające na celu ograniczenie czasowe do 5 lat składania korekt dokumentów rozliczeniowych. Zastosowanie będzie miał jednak okres przejściowy. Ponadto, należy pamiętać, że nie w każdej sytuacji stwierdzenia błędu w naliczeniu składek lub wypłatach zasiłków należy składać korekty dokumentów. Czasami popełnione błędy „poprawia się” w bieżącym miesiącu, a niekiedy nie wolno składać dokumentów korygujących.

Kompleksowe wsparcie szkoleniowe dla działów księgowo-podatkowych oraz kadr i płac – wybierz najlepszy pakiet Expert4you dla Twojej firmy

Pakiet Podatki i Księgowość

Podatki i Księgowość

Pakiet zawiera dostęp do szkoleń online na żywo, Live Meetingów, konsultacji eksperckich i bazy wiedzy z zakresu tematyki podatkowo-księgowej. Płacisz raz i uzyskujesz nielimitowany dostęp do platformy przez cały rok lub 6 miesięcy.

Pakiet MIX: Podatki i Kadry

MIX: Podatki + Kadry

Pakiet daje dostęp do materiałów zarówno o tematyce księgowo-podatkowego jak i kadrowo-płacowej. Ponadto zyskujesz gratis dostęp dla dodatkowego użytkownika oraz 100% więcej minut do wykorzystania na indywidualne konsultacje z ekspertem.

Pakiet Kadry i Płace

Kadry i Płace

Pakiet umożliwia korzystanie ze wszystkich form zdobywania wiedzy z tematyki kadrowo-płacowej: szkolenia online, Live Meetingi, konsultacje eksperckie. Wybierając dostęp na 12 miesięcy zaoszczędzisz nawet 15%.

Opinie naszych Klientów

W mojej ocenie platforma Expert4you jest przydatnym narzędziem wsparcia edukacyjnego nie tylko w obszarze kadr i płac, ale także innych dziedzin życia m.in. dotykających praktycznych zagadnień z zakresu psychologii, zachowania zdrowia czy tematów IT (np. MS Excel). Oferta tematyczna jest wciąż poszerzana i otwarta na propozycje Klientów. Jej zaletą oprócz wartości merytorycznej jest również różnorodność funkcjonalności i form pozyskiwania wiedzy np.: nielimitowane szkolenia online, Live Meetingi i co ważne – nagrania w bazie wiedzy, a także dodatkowe materiały szkoleniowe przygotowane przez prowadzących. Cennym rozwiązaniem jest także chat i możliwość zadawania pytań w trakcie spotkań. Treści serwisu ujęte są w przystępny i czytelny sposób, platforma łatwa w obsłudze, przyjazny iterfejs.

Pani Renata Z-ca Dyrektora ds. Kadr, Płac i HR

HELIOS S.A.
Według mnie platforma szkoleniowa Expert4you to niesamowita skarbnica wiedzy. Od czasu, kiedy posiadam subskrypcję, nie muszę już korzystać z przeróżnych firm szkoleniowych, biuletynów, gazetek itp. (które oczywiście kosztują niemałe pieniądze). Znajduję tam wszystko, co jest mi potrzebne w danej chwili lub w bardzo wygodny sposób zapisuję się na szkolenia czy Live Meetingi na żywo. Różnorodność tematów jest tak duża, że przechodzi moje oczekiwania. W każdym dowolnym miejscu i czasie mogę zapoznać się z interesującym mnie tematem. Pracownicy platformy zawsze są pomocni i uprzejmi. Bardzo, ale to bardzo polecam Expert4you.

Pani Marzena Specjalista ds. kadr i płac

TARANKO Sp. z o.o.
Platforma Expert4you jest przyjazna i łatwa w obsłudze. W spółce korzystamy zarówno ze szkoleń online, jak i z Live Meetingów, dzięki którym ja oraz inni pracownicy, mamy zawsze bieżącą wiedzę o zmianach w przepisach. Ogromną zaletą jest możliwość powrotu w każdej chwili do nagranych wydarzeń w bazie wiedzy. Bardzo doceniamy również opcję zadawania pytań podczas spotkań na żywo, na które wyczerpujących odpowiedzi udzielają prowadzący. Zdecydowanie polecam platformę Expert4you.

Pani Bogumiła Główny księgowy

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.
Polecam platformę Expert4you. Korzystam już kolejny rok z wydarzeń na żywo: licznych, ciągle aktualizowanych szkoleń oraz Live Meetingów, czyli około godzinnych spotkań omawiających różne ważne tematy. Nagrane materiały pozwalają na odsłuchanie szkoleń z bazy wiedzy w czasie dogodnym dla mnie. Ponadto jest wiele tematów luźniejszych np. z dziedziny psychologii, które też są ważne w codziennym życiu i pozwalają na złapanie dystansu.

Pani Ewa Kierownik działu płac

DPD Polska Sp. z o.o.

Szkolenia online oraz Live Meetingi prezentowane na Expert4you prowadzone są w sposób profesjonalny i rzetelny. Tematy wydarzeń na żywo są bardzo aktualne. Prowadzący przekazują wiedzę w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu słuchacze mają możliwość wykorzystania zdobytych informacji oraz umiejętności w codziennej pracy zawodowej. Zdecydowanie rekomenduję platformę Expert4you.

Pani Anna Główna księgowa

Gorąco polecam Expert4you! Platforma oferuje bogatą gamę szkoleń o różnorodnej tematyce, prowadzonych przez kompetentnych specjalistów. Ciągle aktualizowana baza tematów spotkań na żywo oraz oferta nagrań, zachęca do regularnego poszerzania wiedzy, a przyjazny interfejs ułatwia korzystanie.

Pani Magdalena Księgowa

Nasi klienci oceniają nas na

Dlaczego warto skorzystać z Expert4you

uścisk dłoni

Ponad 3800 zadowolonych klientów

Codziennie zapewniamy dostęp do najnowszej wiedzy o zmianach w przepisach księgowo-podatkowych i kadrowo-płacowych dla ponad 3800 zadowolonych klientów.

ekspert księgowość, podatki

80 ekspertów ds. podatków, księgowości, płac i prawa pracy

Współpracując z uznanymi ekspertami, związanymi z tematyką kadrowo-płacową i księgowo-podatkową, zapewniamy dostęp do specjalistycznej wiedzy na najwyższym poziomie.

oszczędności

Realne oszczędności dla Twojej firmy

W ramach jednej prostej opłaty abonamentowej otrzymujesz w bardzo korzystnej cenie nielimitowany dostęp do pełnej oferty platformy Expert4you – na 6 lub 12 miesięcy.

Porady i artykuły

Eksport pośredni a brak IE-599

Eksport pośredni a brak IE-599

Wiele wątpliwości budzi sytuacja, gdy podatnik nie ma możliwości uzyskania komunikatu IE-599 w przypadku eksportu pośredniego. Obecnie, sądy administracyjne wskazują, że o ile z dokumentów wynika, iż dany towar będący…

Czytaj więcej
Moment ujęcia kosztów nabycia kilkuletniego certyfikatu podpisu kwalifikowanego

Moment ujęcia kosztów nabycia kilkuletniego certyfikatu podpisu kwalifikowanego

Zgodnie z art. 22 ust. 2 ustawy o PIT (tożsamym z art. 15 ust. 4d ustawy o CIT) „koszty uzyskania przychodów, inne niż koszty bezpośrednio związane z przychodami, są potrącalne…

Czytaj więcej
Składka zdrowotna w wyjaśnieniach ZUS

Składka zdrowotna w wyjaśnieniach ZUS

Dnia 21 lipca 2022 r., po trzech tygodniach obowiązywania nowej regulacji, ZUS wyjaśnił zasady odliczenia składki zdrowotnej przy ustalaniu podstawy wymiaru składek za osoby opodatkowane zryczałtowanym podatkiem od przychodów ewidencjonowanych…

Czytaj więcej
Podróż w interesie pracodawcy, ale zwrot kosztów w interesie pracownika - wyrok NSA w sprawie jazd prywatnym pojazdem pracownika

Podróż w interesie pracodawcy, ale zwrot kosztów w interesie pracownika - wyrok NSA w sprawie jazd prywatnym pojazdem pracownika

Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 5 lipca 2022 r. (II FSK 3036/19, prawomocny) uznał, że zwrot kosztów wykorzystywania prywatnych samochodów do celów służbowych na podstawie tzw. kilometrówki to…

Czytaj więcej
Zaloguj się!